موسسه ورزشی جهادگران

موضوع اصلی فعالیت مؤسسه بر اساس ماده ۳ اساسنامه، مطالعه، طراحی و تأسیس و مدیریت مراکز و مجتمع های فرهنگی، برگزاری دوره‌ها و همایش و جشنواره و مسابقات و هرگونه فعالیت فرهنگی، آموزشی و پرورشی و تورهای زیارتی و سیاحتی و درمانی در داخل و خارج کشور می‌باشد .

موسسه فرهنگی – ورزشی جهادگران از تاریخ ۱۳۷۷/۴/۱۵ پایه‌ریزی شده و اساسنامه آن در تاریخ ۱۳۷۷/۶/۱۰ و طی شماره ثبت ۱۰۴۱۳ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و تغییرات اساسنامه طی تشریفات قانونی به شماره ۱۹۹۹۵/۳۳ مورخ ۱۳۸۰/۶/۸ اصلاح گردیده است.

موضوع فعالیت

۱- مطالعه و طراحی، تأسیس و مدیریت مراکز و مجتمع‌های فرهنگی، آموزشی، پرورشی، ورزشی، رفاهی، خدمات بهداشتی و درمانی اعم از مهد کودک، مدارس و مراکز آموزش عالی، آموزشگاه، ‌هنرکده، باشگاه ورزشی، اماکن اقامتی و تفریحی و سالنهای نمایش و سایر موارد.

۲- انجام فعالیتهای انتشاراتی و مطبوعاتی و تولید و عرضه فعالیتهای صوتی و تصویری، رایانه‌ای و اطلاع‌رسانی در راستای فعالیت موضوع بند فوق‌الذکر

۳- ارائه خدمات مشاوره‌ای و بهداشتی و درمانی و پرورشی و آموزشی

۴- ارائه انواع خدمات اداری و تخصصی شامل تأمین نیروی انسانی ومدیریت واحدهای اداری و مالی، غذاخوری، آبدارخانه‌ها، نظافت و نگهداری، تأسیسات و تأمین اثاثیه اداری و …

۵- برگزاری دوره‌ها و همایش‌ها، جشنواره‌ها، مسابقات و هر گونه فعالیت فرهنگی، آموزشی، پرورشی، ورزشی، علمی، هنری ، رفاهی، تورهای زیارتی و سیاحتی و درمانی در داخل و خارج از کشور در راستای وظایف مؤسسه

۶- سرمایه‌گذاری و مشارکت با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی داخل و خارج از کشور

۷- انجام کلیه عملیات بازرگانی در رابطه با موارد فوق

مجتمع رفاهی صدف خزرآباد ساری

مجتمع ساحلی صدف با مساحت ۲ هکتار در یکی از دنج ترین مناطق استان مازندران و در منطقه خزر آباد ساری قرار دارد.
این مجتمع با محیطی آرام و ساحلزیبای دریا و با داشتن وسایل و امکانات رفاهی مانند زمین بازی کودکان زمینهای ساحلی فوتبال و والیبال ، دوچرخه و لوازم ورزشی و تندرستی رستوران و فروشگاه،خدمات اینترنتیwifi در محوطه مجتمعمحلی مناسب و امن جهت استراحت و تفریح خانواده هاست.
مجتمع صدف با داشتن ۵۱ عدد سوئیت دوبلکس ،ساحلی و کانکسییک خوابه و دو خوابه وهمچنین ۲۰ عدد آلاچیق مناسب جهت اسکان خانواده ها ، آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم ،شرکتها و سازمانهای دولتی و آزاد در قالب قرارداد های منعقده می باشد.
sadaf-min
IMG_0827-min
IMG_0812-min
IMG_0797-min

مجتمع فرهنگی ورزشی سبز

این مجتمع در فضایی حدود ۱۴۰۰۰متر مربع بهمنظور گسترش ورزش در کشور و ارائه بهترین
خدمات ورزشی در رشته های گوناگون در سال ۱۳۷۴تأسیس گردید. امکانات موجود در این مجتمع شامل:
استخر ،سونا(خشک و بخار) ،جکوزی، سالن بدنسازی، سالن ورزشهای رزمی – بوفه و سالن هوازی .،
سالن چند منظوره )فوتسال – والیبال – بسکتبال – بدمینتون )، زمین چمن فوتبال – زمین تنیس –
پینگ پنگ – بیلیارد – ماساژ

مجتمع فرهنگی ورزشی زیتون

مجموعه بزرگ فرهنگی ورزشی زیتون واقع در شهرک غرب یکی از بزرگترین و مدرن ترین مجموعه های ورزشی غرب تهران بوده و دارای امکاناتی شامل:

استخر بزرگسال

استخر کودکان

سونا، جکوزی، حوضچه آب سرد، اتاق اکسیژن، اسپینینگ در آب

این مجموعه دارای یکی از بزرگترین و مجهزترین سالن های بدنسازی منطقه می باشد که زیر نظر برترین مربیان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تنیس، فوتبال، والیبال، بسکتبال، هندبال، پینگ پنگ

ایروبیک، ایروبیک ریتمیک، پیلاتس، ژیمناستیک، باله، TRX، اسپینینگ، یوگا

انواع هنرهای رزمی (کاراته، تکواندو، ووشو، کیک بوکسینگ، کونگ فو، آیکیدو، دفاع شخصی و …) زیر نظر اساتید فدراسیون و تیم های ملی

دارای کلینیک سلامت و تندرستی (مجهز به دستگاه هایی مانند: کویتیشن و غیره) بوده و همچنین با دارا بودن تجهیزاتی همچون بادی آنالیز و تست های مربوطه، ورزش مورد نیاز هر نفر با توجه به فیزیک بدنی فرد را پیشنهاد می دهد.

نشانی دفتر مرکزی(موسسه فرهنگی ورزشی جهادگران): تهران، خیابان نجات الهی (ویلا)، پایین تر از خیابان سمیه، کوچه مراغه، پلاک ۹

تلفن های تماس: ۸۸۹۴۶۶۱۷ و ۴-۸۸۸۵۲۸۳۳