بار دیگر تروریست های کوردل پرده از چهره خبیث خود کنار زدند

بسم الله الرحمن الرحیم  

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (سوره احزاب/ ۲۳) 

از میان مؤمنان مردانى‌ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در [همین] انتظارند و [هرگز عقیده خود را] تبدیل نکردند. 

بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی، دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پرده از چهره خبیث خود کنار زده و با رونمایی از نیات شیطانی خود، در اقدامی وحشیانه یکی از مدیران ارشد و خدمتگزاران عرصه علمی و پژوهشی کشور عزیزمان را به شهادت رساندند. 

 

شهید فخری زاده در طول عمر بابرکت خویش منشا خدمات فراوانی بوده و همواره در راستای ارتقای توان نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران کوشیدند و سر انجام مجاهدت های ایشان ختم به شهادت گردید. 

دشمنان این آب و خاک بدانند، با ترور انسان های والایی همچون‌ شهید فخری زاده نه تنها پیمودن طریق مقدس نظام اسلامی متوقف نمی شود، بلکه خون پاک این شهدا، وحدت مضاعف، رشد و تثبیت این نظام مقدس به ارمغان خواهد آورد. 

ضمن محکومیت و انزجار از این اقدام کوردلانه دشمنان، شهادت این سردار بزرگ علم و پژوهش کشور را محضر امام زمان (ارواحنافداه)، فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظلّه العالی) و ملت بزرگ ایران تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

روابط عمومی موسسه جهاد استقلال