برگزاری مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار جهادگر سید محمد تقی رضوی با حضور وزیر جهاد کشاورزی

مراسم گرامیداشت سالگرد شهادت سردار سرلشگر جهادگر شهید سید محمد تقی رضوی فرمانده ستاد مرکزی پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد و قائم مقام قرارگاه مهندسی-رزمی خاتم الانبیا(ص) همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از مدیران ستادی و فرزندان شاهد شاغل در وزارت جهاد کشاورزی در سالن جلسات جهادگر شهید کسایی اداره کل امورایثارگران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه جهاد استقلال به نقل از  وزارت جهاد کشاورزی، دکتر کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از حضور در کنار خدمتگزاران جامعه ایثارگری، یاد و خاطره شهدای والامقام وزارت جهاد کشاورزی بویژه سردار جهادگر شهید سید محمد تقی رضوی را گرامی داشت.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به لزوم ترویج روحیه ایثار، جهاد و شهادت در جامعه به ویژة مجموعه این وزارت که عنوان جهاد را همراه خود دارد، گفت: وزارت جهاد کشاورزی در درجه اول جای فرزندان شهدا و ایثارگران متعهد و متخصص است.

وی افزود: ایثارگران و فرزندان شهدا جایگاه والایی دارند و امیدوارم همه ما بتوانیم دنباله رو اهداف، اعتقادات و سیاست های شهدای گرانقدرمان باشیم.

خاوازی ضمن اشاره به لزوم بهره گیری از توانمندی های ایثارگران در سطوح مختلف وزارت جهاد کشاورزی گفت: به منظور آینده نگری، لازم است تا ریل گذاری ها به گونه ای باشد که موانع برداشته و بن بست ها گشوده شود.

در ابتدای این جلسه، سید حمزه رضوی مدیر کل امورایثارگران ضمن تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر گفت: خانواده شهدا و ایثارگران از عزت نفس بالایی برخوردارند و در برابر مسائل و مشکلات معیشتی ایستادگی کرده و توقعی ندارند و این ما هستیم که وظیفه داریم در این مجموعه دست به دست هم بدهیم تا بتوانیم خدمات شایسته ای به این عزیزان ارائه نماییم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اعزام بیش از ۵۴۰ هزار رزمنده جهادگر در دوران دفاع مقدس، در پاسداشت ایثارگری و از خود گذشتگی این عزیزان باید گونه ای عمل نماییم که شرمنده شهدا، ایثارگران و خانواده هایشان نباشیم.