• 81361( 21 98+)

 • ja[at]ja-es.com

 • تهران، میدان جهاد

شرکت صنایع پلاستیک جهاد زمزم وابسته به مؤسسه جهاد استقلال یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن آبرسانی تحت فشار، گازرسانی و فاضلابی دوجداره كاروگيت و كرتيوب دار با استفاده از تکنولوژی اروپايي و مطابق استاندارد های ملی و بین المللی و سیستم استاندارد مدیریت کیفیت ایزو ۲۰۰۸-۹۰۰۱ ، سیستم مدیریت خدمات آزمایشگاهی ایزو ۱۷۰۲۵ در ایران و شناسنامه تجارت جهانی ( GSI ) است.

جهاد زمزم

این شرکت در سال ۱۳۶۲ تاسیس گردیده و در حال حاضر با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب و با استفاده از تكنولوژي و ماشین آلات پیشرفته تولیدی و آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت و مورد تائید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران درکارخانجات مستقر در پنج نقطه کشور توان تولید حدود ۴۱۰۰۰ تن انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن در سال می باشد. کارخانجات شركت در شهرهای اهواز ، ایرانشهر، زنجان ، سنندج و مشهد و همچنین دفتر مرکزی نیز در تهران مستقر می باشد.

تاريخچه

شرکت صنایع پلاستیک زمزم در سال ۱۳۶۲ با هدف تولید لوله های آبرسانی تاسیس و تدریجا فعالیت خود را در جهت تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن آبیاری تحت فشار ، گاز رسانی ، مخابراتی و فاضلابی توسعه داده است .

دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران و کارخانجات آن با خطوط پیشرفته تولیدی در شهرستانهای اهواز ، ایرانشهر ، زنجان ، سنندج و مشهد استقرار یافته و محصولات خود را به مشتریان ارائه می نماید.

آزمایشگاههای کارخانجات جهاد زمزم دارای مدرنترین تجهیزات آزمایشگاهی بوده و با اخذ تأييديه از مركز توسعه مكانيزاسيون و اخذ رتبه A از معاونت آب و خاك جهاد كشاورزي و نيز دارا بودن گواهينامه بين المللي تأييد صلاحيت آزمايشگاه (ايزو ۱۷۰۲۵)، و پروانه تایید صلاحیت آزمایشگاه همكار (آكروديته) توانایی و اجازه ارائه خدمات آزمایشگاهی به ادارات استاندارد و مراکز تولیدی و مصرف کنندگان این گونه محصولات را دارد.

موضوع فعاليت شركت

 • طراحي و توليد انواع محصولات پلاستيكي و مديريت واحد هاي مرتبط
 • انجام هرگونه عمليات بازرگاني داخلي و بين المللي در موضوعات فعاليت شركت
 • مشاركت و سرمايه گذاري با كليه اشخاص حقيقي و حقوقي در موضوعات فعاليت شركت
 • انجام خدمات آزمايشگاهي و بازرسي و كنترل محصولات موضوع فعاليت شركت
اين شرکت تولید کننده لوله های پلی اتیلن جهت استفاده در شبکه های توزیع گاز طبیعی در مصارف خانگی و صنعتی مطابق با استاندارد EN 1555 و ISIRI 11233 و استاندارد شركت ملي گاز ايران IGS-M-PL-014-1(2) May 2009 مي باشد. لوله های پلی اتیلن گازرسانی با استفاده از بهترین مواد اولیه PE100 و PE80 از قطر خارجی ۲۰ تا ۱۶۰ میلیمتر و با SDR11 ، SDR13.6 و MOP 4 bar و براساس آخرين تكنولوژي آلمان تولید میشود.
لوله های پلی اتیلن شركت جهت استفاده در شبکه آبرسانی و آبیاری تحت فشار بر اساس استانداردهای EN 12201 , ISRI 14427, DIN 8074 تولید می شود. لوله های پلی اتیلن آبرسانی با استفاده از بهترین مواد اولیه PE100 , PE80 از قطر خارجی ۲۰ تا ۵۰۰ میلیمتر و با فشار اسمی (۴,۶,۸,۱۰,۱۶,۲۰ :PN) بار تولید می شود.
لوله های پلي اتیلن دو جداره كرتيوب دار شرکت با بهترین مواد پلی اتیلن و پلی پروپیلن با استفاده از آخرین تکنولوژی آلمان و مطابق با استاندارد هاي EN 13476 ، DIN16961 و ISIRI 9116 تحت سیستم مدیریت کیفیت (ISO 9001-2008 ) تولید می گردد. لوله های پلی اتیلن دو جداره كرتيوب دار در شبكه هاي فاضلابي و زهكشي از قطر داخلي ۴۰۰ تا ۱۴۰۰ ميلي متر و با سفتي حلقوي مختلف طراحي، توليد و مورد استفاده قرار ميگيرند. و دارای ویژگی های فنی و اقتصادی زیادی می باشند که مهمترین آنها به شرح زیر می باشد:
 • روش اتصال آسان و مطمئن ( سیستم جوشکاری الکترو فیوژن )
 • مقاومت شیمیایی بالا در برابر انواع گازها و مواد خورنده
 • مقاومت مکانیکی بالا ( مقاومت در برابر سایش ، ضربه و شکستگی)
 • خواص هیدرولیکی خوب ( سطح داخلی صاف )
 • کاربرد آسان
 • قابلیت بازدید آسان به دلیل رنگ روشن سطح داخلی
 • مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش UV
 • طول عمر بیش از ۵۰ سال
 • هزینه های نصب پایین
لوله هاي پلي اتيلن تك جداره خرطومي با استفاده از بهترين مواد اوليه پلي اتيلن و پلي پروپيلن با قطر خارجي ۲۰ تا ۶۵ ميلي متر براساس تكنولوژي اروپا به صورت كلافي با رنگ هاي مختلف مطابق سفارش توليد گرديده و در شبكه هاي مخابراتي، صنايع خودروسازي و صنايع الكتريكي مورد بهره برداري قرار مي گيرند.
لوله هاي پلي اتيلن سبك آبياري قطره اي شركت جهت استفاده در شبكه هاي آبياري قطره اي براساس استاندارد ISO 8779 و ISIRI 7607 و با استفاده از بهترين مواد اوليه PE32 و PE40 با قطر خارجي ۱۶ ميلي متر و يا بالاتر در فشار اسمي PN 2.5 و PN4 بار با بهترين كيفيت توليد مي شود.

اتصالات

اتصالات پلی اتیلن تک جداره آبرسانی شركت، با استفاده از بهترین مواد اولیه و استانداردهای معتبر تحت سیستم استاندارد مدیریت کیفیت (ISO9001-2008 ) به شرح زیر تولید می گردد:

 • اتصالات رزوه ای از سایز ۲۰ تا ۱۱۰ میلیمتر با مواد اولیه پروپيلن کوپلیمر مطابق با استانداردهای ISO 14236 و INSO 14474 مانند : سه راهی، زانو، رابط، تبدیل، فلنج، بست نر و ماده، بست انتهایی.
 • بست كمربندي پلاستيكي آبرساني و آبياري براي لوله هاي پلي اتيلن تحت فشار با قطر ۲۰ تا ۲۰۰ ميلي متر و با انشعاب هاي مختلف با استفاده از مواد اوليه پلي پروپيلن كوپليمر مطابق با استانداردهاي ISO 13460 و ISIRI 8996.
 • اتصالات پلی اتیلن جوشی نوع جوش لب به لب با قطر خارجی ۵۰ تا ۳۵۵ میلیمتر و با استفاده از مواد اولیه (PE80,PE100 ) و فشارهای اسمی PN:4,6,8,10,16,20 بار بر اساس استانداردهای EN12201 ، DIN16963 و INSO14427 وسایزهای متفاوت مانند : سه راهی ، زانو ، تبدیل و فلنج توليد مي گردد.
 • اتصالات پلی اتیلن دست ساز از نوع الكتروفيوژن و سوكتي براي لوله هاي دوجداره فاضلابي نوع كرتيوب دار و كاروگيت با قطر داخلي ۲۰۰ تا ۱۴۰۰ ميلي متر و سفتي حلقوي مختلف مطابق استانداردهاي EN 13476 ، DIN 16961 و ISIRI 9116 مانند سه راهي، زانو، تبديل، انشعاب گير و انواع منهول.

نشانی و اطلاعات تماس

نشانی دفتر مرکزی: تهران، میدان جهاد (فاطمی)، ضلع جنوب شرقی، پلاک ۵، ساختمان جهاد کشاورزی، طبقه ۸

تلفن های تماس: ۸۸۹۳۸۷۳۰ و ۸۸۹۳۸۷۳۱ و ۸۸۹۲۵۹۵۷ و ۸۸۹۳۸۶۷۷